Настільна гра Periodic: Гра елементів Таблиця Менделєєва Periodic: A Game of The Elements
В наявності
Оплата при отриманні (накладений платіж, комісія за переказ грошей 2% від вартості товару + 20 грн.)
Протягом 14 днів після здійснення покупки Ви можете обміняти товар, який не був у використанні, за умови збереження цілісності упаковки та пред'явлення чека на цей товар, або повернути його.
ДетальнішеЯк це - бути геніальним ученим? Багато хто з нас мріяв зробити якесь видатне відкриття, щоб наступні покоління школярів мучили нашими законами, а наш портрет, що висить у класі, викликав у них побожний жах, трепет і бажання чим-небудь у нього запустити. Звичайно, нам би примальовували фінгали, вуса і ріжки, але великі відкриття цього варті. Що ж, час заново відкривати таблицю Менделєєва!
Цю гру було випущено у 2019-му році до 150-го ювілею відкриття хімічного закону. Учасники досліджуватимуть сімейства хімічних елементів і подорожуватимуть легендарною таблицею. Так, таке й уві сні не присниться! Вивчаючи елементи, виконуючи умови на картах особистих і загальних цілей, новоявлені хіміки отримуватимуть переможні очки.
На старті кожен учений отримує інвентар певного кольору - фігурку колби, мікроскопа, диск і куби дослідження. Гравці також беруть жетони енергії, за допомогою яких можна переміщатися таблицею. На кожному жетоні намальована модель атома з орбітами електронів. Прямо мурашки по шкірі: здається, що зараз почнеться контрольна.
Відкриті карти цілей визначають, на які елементи таблиці викладаються жетони цілей. Гравці переміщують мікроскопи на відкриті карти науки, шукають у таблиці сімейство елементів, зазначене на карті, і виставляють колби на елемент з найменшим атомним числом у своєму сімействі.
Хід кожного вченого складається з двох етапів. Спочатку гравці активують періодичні властивості в нижній частині поля, витрачаючи або отримуючи жетони енергії, щоб перемістити колбу. Активована властивість показує, на скільки клітин переміщається колба.
Опинившись на діленні таблиці з фішкою мети, вчений досліджує елемент і позначає його кубиком на карті мети. Після цього учасники, які досягли цілей, забирають собі відповідні карти, отримують жетони нагород і лабораторії. Виконані цілі та жетони лабораторії дають очки. Жетони нагород приносять різні бонуси. Відкривається нова карта цілей. Учасники просуваються за шкалою науки, яка також впливає на фінальний підрахунок ПО.
"Таблиця Менделєєва" буде цікава шанувальникам сімейних ігор і хімікам-аматорам. Щоб займатися наукою, потрібно бути не тільки розумним, а й спритним. Якщо вас як магнітом тягне до скляних колб і молекулярної хімії, Доктор Мензурка з радістю прийме вас до лав учнів. Кажуть, що періодична система наснилася Менделєєву. Звучить як казка, правда? Якщо ви вірите в науку і чудеса, час записуватися в Алхіміки! Відчути себе видатними вченими різних епох допоможе гра "Легендарні винахідники".