Настільна гра Мемка Мимка 2 Мемка Мимка 2 (укр.версія)
Немає в наявності
Оплата при отриманні (накладений платіж, комісія за переказ грошей 2% від вартості товару + 20 грн.)
Протягом 14 днів після здійснення покупки Ви можете обміняти товар, який не був у використанні, за умови збереження цілісності упаковки та пред'явлення чека на цей товар, або повернути його.
ДетальнішеМета настільних ігор це не тільки поворушити мізками і розважитися, це ще й чудовий спосіб зблизитися з людьми і знайти нових друзів! Ніщо так не зближує людей як пережиті разом емоції: хороші й погані. Так ось гра "Мемка і Мімка 2" якраз про те, як розпізнавати емоції, як давати їм характеристику і відрізняти схожі емоції і як вони проявляються в повсякденному житті між людьми.
У коробці безліч портретів реальних людей з ілюстрованими емоціями, картками різних понять, асоціацій і жестів, давайте ж розглянемо докладніше!
Насправді всередині набору ви знайдете цілих 8 різних варіантів гри. У кожному з них є рекомендації за віком і кількістю гравців, опис правил і набір компонентів, який для неї знадобиться.
Спочатку розберемо першу частину назви "Мемка" - під нею мається на увазі "меморі", що в настільному світі передбачає ігри на розвиток пам'яті та сприйняття, правила яких багатьом відомі. Є кілька варіантів із простими або складнішими правилами, проте головною особливістю буде пошук однакових емоцій на обличчях різних людей. Таким чином навіть найпростіша гра починає навчати дітей і дорослих розрізняти й аналізувати емоції.
Більша частина вигаданих ігор належить до другої частини назви - "Мімка". Як можна здогадатися, гра пропонує найменшим гравцям завжди показувати емоції, які вони спостерігають на картинках, і пояснювати чому вони фразу "наче заново народитися" відносять до емоції "радість".
Однією з головних особливостей ігор буде можливість не тільки весело проводити час із дітьми та всією сім'єю, а й проводити заняття з розвитку емоційного інтелекту для дітей, що може зацікавити вчителів і педагогів. Якщо не говорити про те, що безліч завдань мають на увазі творчий підхід до опису тих чи інших емоцій, навіть представлених різноманітних карток "синонімів" і "асоціацій" буде достатньо, щоб наочно пояснити багатогранність таких емоцій, як "радість", "сум", і відкрити очі на більш комплексні, такі як "страх" і "неприязнь".