Настільна гра Епічні сутички бойових магів: Битва на горі Черепламені
Немає в наявності
Оплата при отриманні (накладений платіж, комісія за переказ грошей 2% від вартості товару + 20 грн.)
Протягом 14 днів після здійснення покупки Ви можете обміняти товар, який не був у використанні, за умови збереження цілісності упаковки та пред'явлення чека на цей товар, або повернути його.
ДетальнішеКоролівство Кровбойнія оголошує безжалісний турнір на найживучішого мага (усмішка). Безсумнівно, перемога дістанеться найсильнішому й найпідступнішому, але це все замануха для героїв, тож ви маєте просто-напросто вижити в магічному поєдинку. Так, при цьому самі повинні завдати якомога більше шкоди іншим, а інакше як ви збираєтеся залишитися єдиним, хто вижив?
Як ви вже зрозуміли, попереду не жартівливий заміс, де переможцем стане той, хто найуспішніше протримається на полі епічної сутички. У кожному раунді буде один переможець, який буде нагороджений жетоном "недобитого чаклуна". Той, кому пощастить двічі отримати такий жетон, вважається переможцем турніру.
О, це окремий процес. Кожне заклинання може складатися з 3 частин - за це відповідають карти трьох типів: Заводила, Наворот і Прихід. Карти цих трьох типів мають відповідну позначку, але при цьому оформлені так, що під час стикування одна з одною утворюють стрічку з написом, який повинен мати правильне з'єднання, тобто визначає порядок карт у заклинанні: Заводила, Наворот, Прихід. Комбінації з цих карт можуть бути різні: від однієї карти до трьох, але важливо дотримуватися послідовності. Для чого все це?
Кожен гравець потай від інших починає чаклувати - викладає від однієї до трьох карт з руки. Далі, визначається гравець із найпростішим заклинанням (нічого незрозумілого просто за кількістю карт). Якщо таких гравців кілька, то черговість визначаємо за ініціативою (зображена на картах із заклинаннями).
Перший чаклун визначений. Тепер він має прочитати своє чаклунське творіння. Для цього починаємо читати в такому порядку Наворот, далі Прихід і наприкінці Заводила. Якщо однієї з карт немає, то саме час проявити фантазію і придумати щось своє. Отже, маємо заклинання чогось на кшталт: "Мозголомний Договір із дияволом Від зачуханного комбайна". Після прочитання заклинання починаємо застосовувати властивості й ефекти кожної карти в напрямку від Заводила до Приходу. Метою ваших магічних атак стають чаклуни-супротивники: сусід ліворуч, сусід праворуч, найгірший, найживучіший і просто випадковий.
Після застосування заклинання відбувається підрахунок життів - у когось воно зменшувалося, у когось додалося, хтось отримав карти скарбів, хтось взагалі покинув арену вперед ногами. Хід передаємо наступному магу (визначаємо за складністю заклинання) і так доти, доки не залишиться один. Крім комбінацій з картами заклинань слід враховувати карти скарбів, карти, отримані з колоди дохлих чаклунів, а також не забувати застосовувати заклинання однієї школи магії - все це дасть вам змогу ефективніше вести боротьбу за звання недобитого чаклуна в раунді, а також спростить гру в разі раннього вильоту з битви.
Гра має обмеження за віком, оскільки оформлення та вирази на картках не рекомендовані для дітей молодше 16 років. У всьому іншому - це весела, часом креативна карткова гра. Механіка побудована на комбінації карт, а також на ухваленні рішення в момент створення заклинання: дуже сильне заклинання належить вимовляти останнім, а чи є впевненість, що дійде хід? Рекомендуємо всім шанувальникам Манчкіна і Замісу. Ця гра не претендує на схожість у механіці, але за атмосферою та комічністю цілком.