Настільна гра Будиночок українська версія Хатинка Dream Home
Немає в наявності
Оплата при отриманні (накладений платіж, комісія за переказ грошей 2% від вартості товару + 20 грн.)
Протягом 14 днів після здійснення покупки Ви можете обміняти товар, який не був у використанні, за умови збереження цілісності упаковки та пред'явлення чека на цей товар, або повернути його.
Детальніше
Яка сім'я не мріє про власний будинок? Про будинок, в якому будуть реалізовані всі побутові бажання. Про будинок, про який будуть говорити навколишні сусіди і ті, хто проходить повз. Про будинок, де кожен отримає свою кімнату: тато - гараж і бібліотеку, мама - шикарну ванну і кухню, діти - ігрову кімнату і будиночок на дереві. Будинок своєї мрії вам належить будувати з такими ж мрійниками як і ви. Що станеться, якщо ваші мрії збігаються? Все вірно, будинок доведеться будувати в умовах конкуренції, тому не завжди може вийти задумане. Ви і ваші суперники в однакових умовах, тому кращого з вас належить визначити за побудованим будинком після дванадцяти раундів.
Кожен гравець отримує по індивідуальному планшету - це ваша нерухомість. Не важливо, як вона вам дісталася: побудували, вклалися в будівництво, взяли в іпотеку або розпорядилися спадщиною. Перед вами голі стіни триповерхового будинку: перший поверх передбачає наявність господарських приміщень, два верхні поверхи - це політ ваших фантазій і бажань. Гра триває 12 раундів. Кожного раунду в гру входитимуть карти кімнат і карти ресурсів - розміщуються на центральному ігровому полі. Гравці у свій хід обиратимуть пару карт (кімнату і карту ресурсу), розташованих одна над одною. Кімнату необхідно одразу ж розмістити у вашому будинку, а карту ресурсу можна розігрувати залежно від її типу: у момент отримання, у будь-який момент гри або наприкінці гри під час підрахунку очок.
Карти кімнат розділені на кілька типів і принесуть різну кількість очок залежно від розміщення. У вашому будинку можуть бути: ігрові кімнати, кухня, вітальня, спальня, ванна, гардеробна тощо. Усі ці кімнати важливо розміщувати так, щоб вони принесли якомога більше переможних очок під час оцінювання вашого будинку.
Кожна карта має інформацію про умови нарахування очок. Зазвичай одна кімната приносить одне очко, але кімнати можна об'єднувати за типами - у такому разі вони принесуть 3, 4 або 6 очок. Деякі кімнати (унікальні кімнати) принесуть більше очок, якщо поруч із ними будуть розміщені кімнати певного типу.
Під час розміщення кімнат необхідно керуватися такими правилами: Для розміщення кімнати необхідно, щоб під нею вже була розміщена кімната (це правило стосується кімнат другого і третього поверху). Іншими словами, кімната не може висіти в повітрі; Карти господарських кімнат (темні карти) розміщуються тільки на першому поверсі, і тільки ці карти можуть бути розміщені на першому поверсі; У ряді кімнат не може бути кімнат понад ліміт. Якщо на карті спальні вказано, що максимальна кількість кімнат дві, то третю примкнути не можна.
Облаштовувати будинок було б зовсім нудно, якби механіка містила в собі тільки розстановку кімнат. За різноманітність у грі Будиночок відповідають карти ресурсів, які будуть обрані разом із картами кімнат. Карти ресурсів є декількох типів: Карти Даху - в процесі гри можна збирати ці карти і розміщувати на планшеті гравця обличчям вниз. Наприкінці гри ці карти принесуть переможні очки за зібрані сети з однакових або різних карт; Карти декору - взявши цю карту, помістіть у кімнату відповідного типу жетон декору - він принесе очки наприкінці гри. Якщо немає можливості розмістити жетон, оскільки у вашому будинку немає кімнати певного типу, то його ви не берете, а карта йде до скидання; Карти інструменти - карти інструменти розміщуються лицьовою стороною догори перед гравцем і можуть бути розіграні в момент його ходу. Наприклад, "Дриль" може бути зіграний на початку ходу. Карта дає змогу поміняти місцями карти кімнат на вашому та ігровому планшетах. Карти помічники - властивості цих карт використовується наприкінці гри під час підрахунку очок. За допомогою помічників можна поміняти місцями кімнати у вашому будинку, доробити кімнату, що перебуває в стадії ремонту, добрати карту даху або отримати нагороду від архітектора за використання ванної кімнати на кожному верхньому поверсі.
Після дванадцяти раундів облаштування вашого будинку гра добігає кінця і настає час визначити найкращий будинок. Переможець буде визначений за очками, які гравці отримують за виконану роботу в своєму будинку. Отже, як рахуємо очки: За кімнати в будинку - отримуємо очки, згідно з інформацією на карті; За декор - порахуйте жетони декору і отримаєте стільки очок; За функціональність вашого будинку - є два критерії: за кімнату ванної на кожному поверсі - отримаєте 3 очки; за наявність у вашому будинку кухні, ванної та спальні - отримаєте 3 очки; За карти даху - групуємо карти дахів по чотири. Сет із 4-х однакових принесе 8 очок, сет із 4-х принесе 3 очки. Не забувайте додати очки за вікна на картах даху. Усі набрані очки складаємо і вирушаємо в гості до того, у кого вийшов найкращий будинок (усмішка).
Настільна гра Будиночок - є яскравим представником сімейної категорії ігор: красиве оформлення, легкі правила, відсутність прямого конфлікту, сімейна тема гри і творчий процес. Завдяки картам ресурсів у грі з'являється безліч шляхів досягнення перемоги, що дасть вам змогу в кожній грі будувати новий будиночок мрії. З подібних ігор рекомендуємо звернути увагу на гру Будиночок на дереві - гра за ігровим процесом набагато простіша і має скромнішу комплектацію, але при цьому значно дешевша.